ARSENALOV MASAKR NAD ŠEFILDOM! Pet golova "tobdžija" za poluvreme, a onda "spušten gas" (FOTO)
Slavlje fudbalera Arsenala, Foto: Nick Potts / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA, 27. KOLO

Bramal lejn je veliki deo utakmice bio prazan zbog dominacije protivnika

Arsenal je postao prvi klub koji je u Premijer ligi dao pet ili više golova na tri vezana gostovanja. Posle Vest Hema i Barnlija, stradao je Šefild junajted!

Bramal lejn je veliki deo utakmice bio prazan pošto su "tobdžije" vodile 5:0 na poluvremenu, a na kaju je bilo 6:0 u 27. kolu.

Pogađali su Martin Odegard u petom, Džejden Bogl autogolom u 13, Gabrijel Martineli u 15, Kai Haverc u 25. i Deklan Rajs u 39. minutu.

Ben Vajt postavio je konačan rezultat u 58. minutu. Jedina mrlja ove dominacije je povreda Gabrijela Martinelija u 64. minutu.