RUŠI SVE PRED SOBOM: Nemilosrdni Inter RAZBIO Atalantu i približio se osvajanju titule!
Slavlje fudbalera Intera, Foto: Spada/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

serija a

Neroazuri su nezaustavljivi u ovom trenutku

Objavljeno: 22:52h

Fudbaleri Inter Milana savladali su na domaćem terenu Atalantu rezultatom 4:0 u okviru zaostalog 21. kola Serije A.

Neroazuri 12 kola pre kraja šampionata se nalaze na prvom mestu sa 12 bodova više od drugoplasiranog Juventusa. Klub iz Bergama je na petom mestu i čeka ga grčevita borba za opstanak.

Mateo Darmijan je u 26. minutu doneo prednost izabranicima Simonea Inzagija, a u 46. minutu prvog poluvremena Lautaro Martinez je pogodio za 2:0.

Nakon gledanja VAR-a, Inter je dobio penal u 54. minutu. Martinez je preuzeo odgovornost, ali mu je udarac odbranio Marko Karneseći.

Ipak, Federiko Dimarko je naleteo na odbitak i poslao ga u gol za velikih 3:0.

Konačan rezultat postavio je Davide Fratezi u 72. minutu.

Bila je ovo 11. pobeda Intera u nizu u svim takmičenjima.