KONAČNO KRAJ: Saša Ilić je UDARNA vest!
Saša Ilić, Foto: Starsport©

ljubimac grobara

Konačno je imao razloga za radost

Saša Ilić je po dolasku u Atromitos imao čudesan niz bez poraza koji je trajao čak 13 utakmica.

Ipak, nakon bajkovitog starta, usledio je veoma težak period za legendarnog kapitena Partizana i njegove fudbalere.

Atromitos je mesec i po dana bio bez pobede, a tom negativnom periodu konačno je došao kraj.

Atromitos je u okviru 25. kola Superlige Grčke na domaćem terenu savladao Lamiju rezultatom 3:1.

Denzel Jubitana je u 2. minutu doneo prednost domaćinu, ali su gosti preko Vikintasa Slivka poravnali rezultat u 26. minutu.

Atromitos do nove prednosti stiže pogotkom Karola Angielskog u 61. minutu, ali samo osam minuta kasnije ostaje sa igračem mane. Strelac prvog gola Jubitana dobio je drugi žuti, samim tim i crveni karton.

Ipak, to nije omelo Ilićeve momke, Angielski postiže novi gol u 82. minutu i donosi tri velika boda svom timu.

Za goste iz Lamije od 76. minuta na terenu se našao bivši Ilićev saigrač iz Partizana, Zoran Bambi Tošić.

Atromitos je trenutno osmi sa 27 bodova, dok je Lamija na poslednjoj poziciji koja vodi u plej-of, šestoj, sa 34 poena.