JUVENTUS IZBEGAO BRUKU NA KRILIMA FENOMENALNOG VLAHOVIĆA: Srbin dvaput tresao mrežu i asistirao! (FOTO/VIDEO)
Dušan Vlahović, Foto: MARCO BERTORELLO / AFP / Profimedia

MAJSTOR

Srbin dvostruki strelac za 30 minuta igre

Objavljeno: 14:35h

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović je postigao dva gola u pobedi Juventusa na Frozinoneom 3:2, i okviru 26. kola Serije A.

Za novi pogadak u dresu "stare dame"mu je bilo potrebno samo tri minuta.

Golgeter Juventusa je doneo prednost svom timu u uvodnim minutima meča i tako potvrdio sjajnu formu.

Dosta zasluga ide Vestonu Mekeniju koji mu je na sjajan način "namestio" gol, da bi potom Srbin bio neumoljiv.

Njegova forma svakako može da raduje selektora Dragana Stojkovića Piksija koji će biti na "slatkim" mukama pred Evropsko prvenstvo.

Međutim, vođstvo Juventusa nije dugo trajalo jer je Frozinone stigao do izjednačenja golom Valida Kedire u 14. minutu meča.

Novi šok za velikana iz Torina je usledio u 27. minutu kada gosti stižu do preokreta preko Brešaninija.

A, onda ponovo na scenu stupa Dušan Vlahović koji postiže 9. gol u sezoni za 2:2.

Srbin je ponovo dobio sjajnu loptu u šesnaestercu od Mekenija, namestio se i jako šutirao u donji levi ugao.

Pobedu Juventusu je na kraju doneo Rugani na asistenciju Vlahovića koji je odigrao jedan od najboljih mečeva u sezoni.

Sve se odigralo u dubokoj nadoknadi kada je fudbaler Juventusa sjajno regovao na Dušanovu loptu i spasio tim nove bruke.

Ovom pobedom je prekinut niz od četiri meča bez pobede, pa se Juventus sada nalazi se na drugom mestu Serije A sa šest bodova manje od Intera, a pet više od Milana.