KAO DA NE ŽELE DA OSVOJE TITULU: Novi kiks UŽASNOG Hajduka!
Torcida, Foto: Jonathan Moscrop / Zuma Press / Profimedia

splićani

Kao da su ukleti

Hajduk iz Splita čeka na šampionsku titulu još od 2005. godine.

Činilo se da će ove sezone skoro sigurno biti prekinut post, ali su fudbaleri velikana sa "Poljuda" to doveli u pitanje.

Hajduk je na gostovanu Varaždinu odigrao nerešenim rezultatom 1:1 u okviru 24. kola HNL.

Splićani su ostali drugi i imaju bod manje i utakmicu više od prvoplasirane Rjieke, dok je Dinamo Zagreb treći sa pet bodova i dva meča manje od Hajduka.

Domagoj Drožđek doneo je prednost Varaždinu u 40. minutu, a u 51. minutu Marko Dabar je dobio crveni karton, pa je domaćin ostao sa igračem manje.

Niko Sigu je u 66. minutu doneo 1:1 Hajduku, ali do kraja meča nije bilo promena rezultata.

Treba napomenuti da je Splićanima poništen jedan pogodak, ali je to bila opravdana odluka arbitara.