PENAL PRESUDIO VOJVODINI! Radnički iz Kragujevca sačuvao domaći teren
Navijači Radničkog, Foto: Starsport©

21. kolo superlige

Važna pobeda Radničkog

Objavljeno: 15:20h

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su na svom terenu savladali Vojvodinu rezultatom 2:1 (1:0), u utakmici 21. kola Superlige Srbije.

Radnički je u 19. minutu poveo, a strelac je bio Vajdi Sahli, nakon asistencije Kilijana Bevisa.

Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1:0 za domaće, a u nastavku je viđeno više uzbuđenja.

Vojvodina je zaigrala bolje u drugom poluvremenu, a to im se isplatilo u 64. Strelac je bio Dejan Zukić, nakon dodavanja Andrije Radulovića, čime je doneo poravnanje svom timu.

Činilo se da će se meč završiti podelom plena, ali je ključni detalj viđen u 85. minutu kada je sudija pokazao na "belu" tačku.

Bevis oboren u kaznenom prostoru gostiju, da bi Ristić realizovao penal i doneo pobedu svom timu,

Radnički i Vojvodina su trenutno izjednačeni na šestom mestu na tabeli Superlige sa po 29 bodova.