NE ODUSTAJE OD LIGE ŠAMPIONA: Junajted srušio Vilu u Birmingemu!
Slavlje fudbalera Mančester junajteda posle pobedonosnog gola Skota Mektomineja protiv Aston Vile, Foto: David Davies / PA Images / Profimedia

premijer liga

Izabranici Erika Ten Haga slave veliki trijumf

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Aston Vilu u Birmingemu rezultatom 2:1 u okviru 24. kola Premijer lige.

"Crveni đavoli" su se ovim trijumfom vratili u trku za plasmanom u Ligu šampiona i trenutno su šest sa 41 bodom, dok je Aston Vila peta sa pet bodova više od večerašnjeg rivala.

Junajted je poveo novim pogotkom Rasmusa Hojlunda, igrao se 17. minut, a asistent je bio Hari Megvajer.

Uspela je Aston Vila da izjednači preko Daglasa Luiza u 67. minutu.

Činilo se da će timovi podeliti bodove, ali onda fantastičan gol glavom na asistenciju Dioga Daloa postiže Skot Mektominej i u 86. minutu donosi pobedu svom timu.