ZVEZDI VEĆ OLAKŠAN POSAO NA PAKLENOM GOSTOVANJU? Novi Pazar osakaćen na šampiona? (FOTO)
Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Novog Pazara u prvom delu sezone, Foto: Starsport

MOGUĆI HENDIKEP

Crveno-beli gostuju plavo-belima 17. februara od 19 časova

Veljko Petrović

Fudbaleri Novog Pazara odigrali su 2:2 sa Železničarom u Pančevu u 20. kolu Superlige Srbije.

Heroj je bio kapiten Sejduba Suma koji je pogodio sa penala u 94. minutu, ali trener Igor Matić ostao je bez dva fudbalera.

Naime, u 16. minutu povredio Marko Šćepović, dok je u 36. minutu teren zbog istog problema napustio Adem Ljajić.

Nekadašnji vezista Partizana je samo tri minuta ranije bio asistent Nikoli Karaklajiću za tada izjednačenje od 1:1.

Marko Šćepović
Marko Šćepovićfoto: Starsport©

Ono što sigurno stvara problem i glavobolju stručnom štabu plavo-belih što će u narednom kolu dočekati Crvenu zvezdu (17. februar, 19 časova).

Poznato je da se put u Novi Pazar vodi kao pakleno gostovanje i da svi timovi teško uzimaju makar bod, a kamoli tri.