BRAGA U DRUGOM POLUVREMENU UTIŠALA HUMSKU! Portugalci izbacili Partizanove klince (FOTO)
Fudbaleri Partizana na travi tuguju posle poraza i ispadanja, Foto: Starsport©

OMLADINSKA LIGA ŠAMPIONA

U 51. minutu dramatičan detalj kada je Vaskonselos je pao na travu, a jedan igrač crno-belih mu je izvadio jezik i član Portugalaca se brzo podigao i osvesti

Omladinci Partizana izgubili su od Brage u Beogradu sa 2:0 i ispali iz Lige šampiona za mlade (igra se samo jedan meč).

U prvom poluvremenu, domaćin je bio u podređenom položaju, a gosti su imali dve dobre prilike koje nisu iskoristili.

Detalj sa utakmice Partizana i Brage
Detalj sa utakmice Partizana i Bragefoto: Starsport©

U 49. minutu susledila je dobra akcija po levoj strani i centaršutu, ali je Dušan Jovanović loše zahvatio loptu na petercu.

Dva minuta kasnije Vaskonselos je pao na travu, a jedan igrač crno-belih mu je izvadio jezik i član Portugalaca se brzo podigao i osvestio.

Pitanje pobednika rešeno je u 64. minutu kada je golman Radulaški posle šuta Rodrigeša loše odbio loptu, a Ćelić još gore intervenisao.

Preciznije, nije uspeo da interveniše, samo je primio loptu na svom petercu, a Fernandeš je to iskoristio i pogodio.

1 / 2 Foto: Starsport©

Izabranici Nenada Stojakovića nisu imali odogovor, a u 91. minutu su još jednom vadili loptu iz mreže.

Bila je to kontra u dva poteza pošto je Duarte izašao jedan na jedan sa Radulaškim i onda ga rutinski savladao.