RIŠARLISON UZALUD POGAĐAO PROTIV BIVŠEG KLUBA: Evertonu slađi bod protiv Totenhema u 94. minutu (VIDEO)
Detalj sa utakmice Evertona i Totenhema, Foto: Matt West / Shutterstock Editorial / Profimedia

PREMIJER LIGA, 22. KOLO

"Pevci" dvaput vodili, "karamele" se spasile preko prekida

Objavljeno: 16:04h

Fudbaleri Evertona i Totenhema odigrali su 2:2 u 23. kolu Premijer lige, a u centru pažnje bio je Rišarlison.

Nekadašnji napadač "karamela", a danas član "pevaca" postao je prvi Brazilac sa 10+golova u ligama petice u tekućoj sezoni.

Špic tima iz Londona upisao se u strelce već u četvrtom minutu posle asistencije Destinija Udogija.

Rišarlison nije želeo da slavi golove protiv bivšeg kluba
Rišarlison nije želeo da slavi golove protiv bivšeg klubafoto: Alex Morton/Tottenham Hotspur FC / Shutterstock Editorial / Profimedia

Džejms Tarkovski je glavom vratio loptu red gol liniju u 30. minutu, a na pravom mestu se našao Džek Herison za 1:1.

Slavlje fudablera Evertona
Slavlje fudablera Evertonafoto: Conor Molloy / Zuma Press / Profimedia

Gosti su opet poveli u 41. minutu kada je Džejms Medison ostavio loptu Rišarlisonu, a ovaj sa 20 metara pogodio sam gornji desni ugao.

Domaćin je do boda stigao u 94. minutu posle prekida sa levog boka kada je Džerod Brantvajt iskoristio lošu intervenciju Kristijana Romera.