NJUKASL NANEO PRVI PORAZ VILI KOD KUĆE: Šer dvaput utišao Birmingem za četiri minuta (FOTO)
Slavlje Šera i Isaka, Foto: EPA/TIM KEETON

PREMIJER LIGA, 22. KOLO

Kristal palas posle preokreta pobedio Šefild junajted

Njukasl junajted naneo je prvi poraz Aston Vili u Birmingemu ove sezone u Premijer ligi pošto je slavio sa 3:1 u 22. kolu.

Fabijan Šer bio je dvostruki strelac u 32. i 36. minutu, a autogol je dao Aleks Moreno u 52. minutu. Konačan rezultat postavio je Oli Votkins u 71. minutu.

Kristal palas je posle preokreta savladao Šefild junajted sa 3:2, a gosti su prvi poveli preko Bena Breretona Dijaza u prvom minutu.

Ebereči Eze izjednačio je u 17, a tri minuta kasnije novu prednost doneo je Džejms Mekati. Eze se ponovo radovao u 27. minutu.

Slavlje timu sa Selhurst parka doneo je Mihael Olise u 67. minutu.