MAJSTORIJA MAKSIMOVIĆA, PA NAJLUĐI GOL SEZONE! Osasuna SRUŠILA Hetafe, niko ne zna šta se dogodilo! (VIDEO)
Maksimović slavi sa saigračima, Foto: Ricardo Larreina/AFP7/Shuttersto / Shutterstock Editorial / Profimedia

21. kolo lalige

Nestvaran pogodak Aresa

Objavljeno: 16:43h

Fudbaleri Osasune pobedili su na svom terenu Hetafe sa 3:2, u utakmici 21. kola španskog prvenstva.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović je bio među strelcima, ali njegova majstorija nije bila pobedonosna.

Osasuna je povela u devetom minutu golom Raula Garsije, a prednost je udvostručio Iker Munjos u 31. minutu.

Hetafe je izjednačio golovima Borhe Majorala u 64. i srpskog fudbalera Nemanje Maksimovića u 68. minutu.

Pobedu domaćima obezbedio je Hesus Areso pogotkom u 80. minutu koji jedan od najspektakularnijih ove sezone.

On je centrirao iz mrtvog ugla kada se činilo da od tog napada nema ništa, ali lopta je nekom čudnom putanjom završila u mreži.

Pogledajte i sami:

Osasuna je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u prvenstvu i 11. je na tabeli sa 25 bodova.

Hetafe je pretrpeo drugi uzastopni poraz, šesti u ligi i zauzima 10. mesto sa 26 bodova.