KAMERUNU NIJE POMOGAO NI IGRAČ VIŠE: Gvineja uzela slađi bod pred Etovim očima (FOTO)
Detalj sa utakmice Kameruna i Gvineje, Foto: Issouf SANOGO / AFP / Profimedia

AFRIČKI KUP NACIJA, C GRUPA

Fransoa Kamano, kapiten i krilni napadač formalnih gostiju dobio je direktan crveni karton u 45+3. minutu

Objavljeno: 02:16h

Fudbaleri Kameruna i Gvineje remizirali su 1:1 u prvom kolu C grupe Afričkog kupa nacija.

Na tribinama je bio i Samuel Eto, predsednik FS Kameruna čiji su reprezentativci gubili posle prvog poluvremena.

Detalj sa utakmice Kameruna i Gvineje
Detalj sa utakmice Kameruna i Gvinejefoto: Issouf SANOGO / AFP / Profimedia

Mohamed Bajo je pogodio u 10. minutu, ali je njegov saigrač i kapiten, krilni napadač Fransoa Kamano u 45+3. minutu dobio direktan crveni karton.

Formalni domaćin iskoristio je igrača više na terenu i izjednačio preko Frenka Magrija u 51. minutu.