NEMILOSRDNI NEROAZURI: Inter ponizio Moncu u gostima!
Slavlje fudbalera Intera, Foto: Piero Cruciatti / AFP / Profimedia

serija a

Ubedljiv trijumf izabranika Simonea Inzagija

Fudbaleri Intera iz Milana ponizili su Moncu u gostima rezultatom 5:1 u okviru 20. kola Serije A.

Neroazuri su ponovo pobegli Juventusu i nalaze se na prvom mestu sa 51 bodom, dok je domaćin ovog meča na poziciji 11 sa 25 bodova.

Inter je poveo već u 12. minutu kada je sa bele tačke bio precizan Hakan Čalhanoglu, a dva minuta kasnije na semaforu je stajalo 2:0 posle pogotka Lautara Martineza.

Monci je potom poništen zbog ofsajda gol Matije Pesina.

Člhanoglu je u 60. minutu pogodio za 3:0, a Pesina je sa bele tačke osam minuta kasnije smanjio na 3:1.

Do kraja meča Martinez je stigao do drugog gola, a konačni rezultat postavio je Markus Tiram.