VLAHOVIĆ HEROJ JUVENTUSA U SALERNU! Asistencija i gol za pobedu u 91. minutu (VIDEO/FOTO)
Slavlje Dušana Vlahovića sa navijačima Juventua, Foto: Alessandro Garofalo/LaPresse/Shu / Shutterstock Editorial / Profimedia

SERIJA A, 19. KOLO

Filip Kostić na poluvremenu ustupio mesto strelcu pogotka za izjednačenje

Objavljeno: 21:01h

Fudbaleri Juventusa pobedili su Salernitanu u gostima posle preokreta sa 2:1 u 19. kolu Serije A i tako upisali treći trijumf zaredom u prvenstvu.

Domaćin je poveo golom Đulija Mađorea u 39. minutu, a na poluvremenu je izašao naš Filip Kostić, a zamenio ga je Samuel Iling Džunior.

Filip Kostić na utakmici Salernitane i Juventusa
Filip Kostić na utakmici Salernitane i Juventusafoto: Antonio Balasco / imago sportfotodienst / Profimedia

Zanimljivo, strelac pogotka dobio je drugi žuti, odnosno crveni karton u 53. minutu, a "stara dama" je iskoristila brojčanu prednost u 65. minutu.

Adrijen Rabio (desno) na utakmici Salernitane i Juventusa
Adrijen Rabio (desno) na utakmici Salernitane i Juventusafoto: Antonio Balasco / imago sportfotodienst / Profimedia

Timoti Vea sa desne strane želeo da uposli Dušana Vlahovića koji je pokušao da šutne iz prve, ali je promašio loptu.

Ista ga je pogodila u levu nogu i odbila se do Ilinga Džuniora koji je preciznim udarcem doneo izjednačenje, a srpskom napadaču se piše asistencija.

Bjanko-neri su preokrenuli u 91. minutu kada je Vlahović glavom sa oko sedam-osam metara poslao loptu u donji levi ugao na centaršut Mekenija.