Zvezda srušila neugodnu tradiciju u Nišu i ostvarila 15 pobedu u nizu! (FOTO) (VIDEO)

Crveno-beli ponovili uspeh

Fudbaleri Crvene zvezde od 2001. godine nisu znali za pobedu u Nišu protiv Radničkog, a u nedelju su prekinulu taj loš bilans
Objavljeno: 20:00h

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su na nastave trijumfalan niz i sruše neugodnu tradiciju u Nišu dugu 14 godina! Lider na tabeli savladao je u kvalitetnoj i otvorenoj utakmici Radnički sa 2:1, u poslednjoj utakmici 18. kola Superlige Srbije. Tango Argentino na note Ibanjeza za delirijum Delija na Čairu! (VIDEO) Projektil Zvezdine desetke: Katai je ovom bombom izazvao erupciju u Nišu! (VIDEO) Ovo je bila 15 pobeda za redom Beograđana, čime je ova generacija crveno-belih ponovila uspeh od 15 uzastopnih trijumfa koje su ostvarili igrači Zvezde pod kormilom tadašnjeg trenera Slaviše Stojanovića. Zauvek u srcu Delija: Koreografija i bakljada u čast Marku Ivkovicu u Nišu! (VIDEO) Meraklije u transu: Kapiten NIšlija odlično lobovao golmana Zvezde! (VIDEO)

Superliga Srbije, 18. kolo RADNIČKI NIŠ - CRVENA ZVEZDA 1:2
Stadion: Gledalaca: Sudija: Strelci:
Žuti kartoni: Radnički Niš: Crvena zvezda: Petak
Čukarički - Borac 1:0 Metalac - Jagodina 1:4
Mladost - Spartak 0:0 Subota Javor - Vojvodina
0:1 Radnik - Rad 1:1 Voždovac - OFK Beograd 2:3 Partizan - Novi Pazar 3 :0 Nedelja Radnički Niš - Crvena zvezda 1:2
Printscreen Rezultati.com
TOK UTAKMICE Kraj utakmice. 90. minut - Igraće se još tri minuta nadoknade.
84. minut - Eksplozija oduševljenja Delija na "Čairu"!
84. minut - GOOOL! Zvezda vodi sa 2:1. Strelac je Ibanjez, njegov treći ovosezonski gol!
64. minut - GOOOL! Radnički stiže do izjednačenja! Iskusni Aleksandar Jovanović, kapiten Nišlija, poravnava na 1:1
54. minut - GOOOL! Katai! 11. gol u sezoni. Fenomenalan udarac sa distance ofanzivca Crvene zvezde!
47. minut - Bakljada Delija, stadion je u dimu.
46. minut - Koreografija Delija u čast tragično nastradalom Marku Ivkoviću. Ceo stadion aplaudira.
Počelo je drugo poluvreme.
Kraj prvog poluvremena.
44. minut - Novi žuti karton. Za Vukašina Jovanovića iz Zvezde.
43. minut - Katai je ubacio loptu pred gol Nišlija, ali nije bilo nikog blizu da je zakači i sprovede u mrežu.
40. minut - Požuteo je i Mičel Donald. 39. minut - Žuti karton dobija Marko Tomić iz redova Radničkog.
31. minut - Prvi udarac Zvezde u okvir gola. Matos je šutirao, ali nema promene rezultata.
12. minut - Prečka! Darko Bulatović dobro je zadrmao okvir gola Beograđana i to iz prve prilike za Nišlije!
1. Utakmica je počela. Trener crveno-belih Miodrag Božović spremio je iznenađenje uvrstivši u startnu postavu Predraga Sikimića, dok je uobičajen špic u startnih 11, Ugo Vieira, ostavljen na klupi za rezerve. Koliko je Srđan Plavšić visok u Football Manageru i kome je odbrana tanka kao dečiji treger? (VIDEO) 16:50 "Čairu" protekao duel pred oko 8.000 ljudi
16:40 - Poslednji duel dve ekipe odigran rezultat 1:1.
16:30 - Sastavi timova za današnji duel izgledaju ovako najisturenijeg igrača.