JOVIĆ "UGASIO POŽAR" U SALERNU! Luka ušao sa klupe i spasio Milan poraza u 90. minutu (FOTO)
Luka Jović slavi gol, Foto: /IPA / Sipa Press / Profimedia

SERIJA A, 17. KOLO

Objavljeno: 21:36h

Fudbaleri Milana izbegli su poraz od Salernitane na gostovanju golom Luke Jovića u 90. minutu za 2:2 u 17. kolu Serije A.

Zanimljivo, Srbin je utakmicu počeo sa klupe i ušao u 70. minutu, a asistent mu je bio Olivije Žiru.

Prethodno su roso-neri poveli pogotkom Fikaja Tomorija u 17. minutu, a usledio je preokret na krilima Antonija Kandreve.

Iskusni krilni napadač prvo je bio asistent Federiku Faciju u 42. minutu i onda i sam strelac u 63. minutu.

Jan-Karlo Simić ostavio je veoma dobar utisak pošto je na poluvremenu zamenio povređenog Simona Kjera.

Nikola Milenković odigrao je ceo meč u trijumfu Fiorentine u Monci od 1:0.