REMI JAVORA I IMT-A NA BLATNJAVOM TERENU U IVANJICI! Luković se oprostio 10. golom?
Miloš Luković, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 9. KOLO

Lopta se jedva kretala po blatnjavom terenu u Ivanjici, ali su fudbaleri Javora i IMT-a odigrali 1:1 u zaostaloj utakmici devetog kola Superlige Srbije.

Miloš Luković možda se oprostio od dresa "traktorista" desetim golom ove sezone u 34. minutu.

Miloš Luković
Miloš Lukovićfoto: Starsport©

Domaćin je izjednačio u 60. minutu kada je Petar Gigić bio najsnalažljiviji u šesnaestercu posle kornera.

Gosti su u 81. minutu ostali sa igračem manje jer je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Zarija Lambulić.