NOVI PAZAR NE SKREĆE SA EVROPSKOG PUTA! Gol i asistencija Adema Ljajića protiv Radnika (VIDEO/FOTO)
Adem Ljajić, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 19. KOLO

Domaćinu posao olakšao drugi žuti, odnosno crveni karton Gananjina iz redova gostiju u 86. minutu

Objavljeno: 20:20h

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Radnik iz Surdulice sa 2:1 u 19. kolu Superlige Srbije pred praznim tribinama.

Zablistao je Adem Ljajić asistencijom iz kornera za Abdulajea Sisea u devetom minutu koji je pogodio glavom, a i sam je bio precizan sa penala u 39. minutu.

Gosti su smanjili u 83. minutu kada je posle kornera Andrije Milića najsnalažljiviji u petercu bio štoper Ilija Milićević.

Surduličani su sa igračem manje ostali samo tri minuta kasnije kada je desni bek Sadik Abubakar dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Zanimljiva sitacija dogodila se kod penala jer je sudija Ivan Stamenković prvo dosudio da je Marko Šćepović pokušao da simulira.

Posle intervencije iz VAR sobe poništio je žuti karton napadaču i pokazao ga Ganjaninu i potom promenio odluku i pokazao na udarac sa 11 metara.