PREOKRET NIŠLIJA! Petrov izjednačio panenkom sa penala, a onda je usledio autogol fudbalera Partizana (VIDEO)
Slavlje fudbalera Radničkog iz Niša, Foto: Starsport©

ŠOK ZA CRNO-BELE

Domaćin je prvo do poravnanja došao preko udarca sa bele tačke, a šest minuta kasnije usledilo je novo slavlje

Objavljeno: 17:44h

Fudbaleri Radničkog iz Niša izjednačili su protiv Partizana na 1:1 u 67. minutu iz penala u 18. kolu Superlige Srbije.

Strelac je bio Sava Petrov pošto je "bocnuo" loptu i panenkom savladao Aleksandra Jovanovića.

Prethodno je Siniša Saničanin u vazdužnom duelu udario Nemanju Belakovića u glavu, a sudija Marko Ivković pokazao je na belu tačku.

Usledila je VAR provera i potvrda odluke arbitra, a štoper crno-belih dobio je i žuti karton.

Duel Save Petrova i Mihajla Ilića
Duel Save Petrova i Mihajla Ilićafoto: Starsport©

Samo šest minuta kasnije totalni preokret "meraklija" i šok za "parni valjak" jer je autogol postigao Mihajlo Ilić.