SITI "ŠTUCAO" PRED DOLAZAK U BEOGRAD! Luton vodio na poluvremenu, "građani" preokrenuli za tri minuta (FOTO)
Slavlje fudbalera Mančester sitija u Lutonu, Foto: EPA/VINCE MIGNOTT

PREMIJER LIGA, 16. KOLO

Na gostovanju nije igrao povređeni Erling Holand

Mančester siti teškom mukom prekinuo je niz loših rezultata pred gostovanje Crvenoj zvezdi u sredu od 18.45 u šestom kolu G grupe Lige šampiona.

"Građani" su u 16. kolu Premijer lige preokrenuli protiv Lutona u gostima na 2:1 bez povređenog Erlinga Holanda.

Domaćin je poveo u nadoknadni prvog poluvremena kada je Adebajo glavom savladao Edersona posle centaršuta Tauzenda sa desne strane.

Aktuelni prvak Evrope i Engleske preokrenuo je za tri minuta pogocima Bernarda Silve u 62. i Džeka Griliša u 65. minutu.