GUDELJ JEDAN OD TRAGIČARA BRODOLOMA SEVILJE! PSV u 92. minutu preokrenuo minus od 2:0 (FOTO)
Trenutak kada je Gudelj savladao Dmitrovića i postigao autogol, Foto: ANP / ddp USA / Profimedia

LIGA ŠAMPIONA, 5. KOLO

Nemanja odigrao celo meč, kao i golman Marko Dmitrović

Ludnica je bila na utakmici Galatasaraja i Mančester junajteda, a ništa manje zanimljivo nismo videlu u meču Sevilje i PSV-a.

U petom kolu B grupe Lige šampiona, holandski velikan slavio je na "Ramon Sančez Pishuanu" sa 3:2 posle preokreta.

Domaćin je vodio 2:0 golovima Serhija Ramosa u 24. i Jusufa En-Nesirija u 47. minutu, a onda je Lukas Okampos napravio glupost.

Argentinac je dobio dva žuta, odnosno crveni karton u razmaku od 63. do 66. minuta, a Ismael Saibari je već u 68. smanjio na 2:1.

Slavlje fudbalera PSV-a
Slavlje fudbalera PSV-afoto: EPA/RAUL CARO

Jedan od tragičara bio je i Nemanja Gudelj koji je autogolom matirao Marka Dmitrovića u 81. minutu za 2:2.

Potpuni šok usledio je u 92. minutu preko Rikarda Pepija koji je pogotkom ostavio Sevilju bez šanse da se plasira u osminu finala.

Zabranjeno preuzimanje dela ili čitavog teksta i/ili foto/videa, bez navođenja i linkovanja izvora i autora, a u skladu sa odredbama WMG uslova korišćenja i propisima Zakona o javnom informisanju i medijima.