"LJULJAJ JAVORE": Voždovac NASTRADAO u zaleđenoj Ivanjici
Javor ubedljiv u Ivanjici, Foto: Foto: FK Javor Ivanjica

16. kolo superlige

Poker domaćih, novi poraz "zmajeva"

Objavljeno: 18:18h

Fudbaleri Javora pobedili su na svom terenu u Ivanjici Voždovac sa 4:0, u utakmici 16. kola Superlige Srbije.

Javor je poveo golovima dvostrukog strelca Radivoja Bosića, koji je pogotke postigao u 43. i 48. minutu posle asistencija Ibrahima Tanka.

Ubedljivu pobedu domaćima doneo je Ibrahim Tanko sa dva gola, u 52. i 78. minutu.

Uslovi su očigledno više odgovorali domaćima jer se igralo u pravoj zimskoj idili.

Javor je posle druge uzastopne pobede, ukupno šeste u prvenstvu, osmi na tabeli sa 20 bodova.

Voždovac je nastavio niz utakmica bez pobede, a posle petog poraza zauzima 11. mesto na tabeli sa 18 bodova.

U sledećem kolu Javor će igrati u Novom Pazaru, a Voždovac će biti domaćin IMT-u.

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!