VLAHOVIĆEV GOL NEDOVOLJAN JUVENTUSU! Lautaro Martines doneo remi Interu u derbiju Italije
Dušan Vlahović na meču sa Interom, Foto: Fabio Ferrari / LaPresse / Profimedia

13. KOLO SERIJE A

Podela bodova u velikom derbiju

Objavljeno: 23:03h

Prštalo je u derbiju Italije između Juventusa i Intera, ali je meč završen nerešenim rezultatom 1:1.

Tim iz Torina je poveo golom Dušana Vlahovića u 27. minutu meča, ali ubrzo je Lautaro Martines stvari vratio na početak.

To je bio 5. pogodak za srpskog napadača u sezoni, a sjajno ga je proigrao Federiko Kjeza.

Inter je ekspresno uzvratio... Tiram pronašao Lautara Martinesa u kaznenom prostoru, odakle je Argentinac pokupio loptu i savladao Ščensnog.

Do poluvremena je opao tempo igre i nije bilo izglednih šansi, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 1:1.

Nije bilo mnogo uzbuđenja ni u nastavku, oba tima su igrala nervozno, a do gol šansi su teško stizali.

Srpski fudbaleri Vlahović i Kostić su počeli meč, ali su teren napustili pre poslednjeg sudijskog zvižduka, u 80. odnosno u 89. minutu.

Inter je prvi na tabeli sa 32 boda, a Juventus je na drugom mestu sa dva boda manje.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Moncu, dok će Inter gostovati Napoliju.