VAŽNA POBEDA MILANA UZ DOPRINOS JOVIĆA: Nije se proslavio, ali njegov potez je bio KLJUČAN
Jović na meču protiv Fiorentine, Foto: Piero Cruciatti / AFP / Profimedia

13. KOLO SERIJE A

Srpski as učestvovao u pobedi Milana

Objavljeno: 23:10h

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Fiorentinu sa 1:0, u meču 13. kola italijanske Serije A.

Strelac pobedonosnog gola bio je Teo Ernandes iz penala u drugom minutu nadoknade poluvremena.

Šansu na meču dobio je i srpski reprezentativac Luka Jović, koji je na terenu bio do 83. minuta, ali nije uspeo da se upiše u strelce.

Međutim, ipak je imao zapaženu ulogu jer asistirao Ernandesu pre nego što mu je dosuđen penal koji je pretvorio u pogodak.

Takođe, srpski napadač je imao jednu izglednu šansu u 75. minutu, ali nije imao sreće u završnici.

Milan je na trećem mestu na tabeli sa 26 bodova, a Fiorentina je na šestoj poziciji sa 20 poena.

U narednom kolu, Milan će dočekati Frozinone, dok će Fiorentina dočekati Salernitanu.