TRAGEDIJA OSAKAĆENOG TOTENHEMA: Sparsi vodili do nadoknade, a onda ostali bez ijednog boda!
Pablo Sarabija postiže izjednačujući pogodak, Foto: Ryan Browne / Shutterstock Editorial / Profimedia

neverovatno

"Pevci" krenuli da posrću

Objavljeno: 15:54h

Fudbaleri Totenhema do prošle nedelje bili su jedini tim bez poraza, a sada su upisali i drugi u nizu.

Sparsi su bez pola tima izgubili posle šokantne završnice u gostima od Vulverhemptona rezultatom 2:1 i okviru 12. kola Premijer lige.

Ejndž Postekoglu nije mogao da računa na Džejmsa Medisona, Kristijana Romera, Mikija van den Vena, Rišarlisona, Destinija Udogija...

I pored toga već na samom startu posle perfektne akcije gosti iz Severnog Londona stigli su do vođstva, a prvenac u dresu "Pevaca" postigao je Brenan Džonson.

Do kraja poluvremena Vulverhempton je bio opasniji, ali su gosti bez problema odolevali.

U nastavku je domaćin podigao nivo igre, ređali su se napadi, ali gola nije bilo ni na vidiku.

I kada se činilo da će osakaćeni Totenhem put Severnog Londona sa velika tri boda u džepu, dogodilo se potpuno suprotno.

Prvo je Pablo Sarabija postigao perfektan pogodak za 1:1 u 91. minutu, a potom je Mario Lemina u 97. na asistenciju Sarabije doneo šokantnu pobedu Vulverhemptonu.

Totenhem je ostao na drugoj poziciji sa 26 bodova, ali bi mogao da padne na poziciju četiri ukoliko Liverpul i Arsenal opravdaju ulogu favorita protiv Brentforda i Barnlija. Sa druge strane, Vulvsi su se popeli na poziciju 12 i imaju 15 poena.