Srbi fenomenalni u pobedama svojih timova, sramota Milana na San Siru, Juve gazi i to jako! (VIDEO)

SERIJA A 33. KOLO

Pogledajte šta se dešavalo na fudbalskim terenima širom Italije...

Lacio je pred domaćom publikom pobedio Palermo 6:2, a u prvom poluvremenu videli smo čak pet golova u mreži gostiju sa Sicilije. Ćiro Imobile načeo je protivnika u 8. minutu, a samo dva minuta kasnije na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića, udarcem sa 16 metara povećao na 2:0. Do trećeg gola čekalo se 11 minuta, kada je Keita postigao prvi od svoja tri gola u prvom poluvremenu.

Španac se iskoristio snalažljivost u šesnaestercu, pa je Lacio treći put zatresao mrežu Sicilijanaca. Tri minuta kasnije, usledio je penal za Lacio, koji je iskoristio Keita, a isti igrač je u 40. minutu povećao na čak 5:0 i tako potpuno demolirao Palermo u prvom poluvremenu