BAJERN SE VRATIO NA STARO: Nova pobeda i nastavk trke za prvim mestom!

BUNDESLIGA

Bajern opravdao ulogu favorita

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su ubedljivo pobedili Frajburg u sedmom kolu Bundeslige, čime su se vratili na treće mesto na tabeli, ispred iznenađujućih lidera Bajera iz Leverkuzena i Štutgarta. Konačan rezultat bio je 3:0 u korist domaćina.

Bajern je već tokom prvog poluvremena postavio stvari na svoje mesto. Kingsli Koman je otvorio golijadu postigavši prvi gol u 12. minutu, a Liroj Sane je udvostručio prednost domaćina u 25. minutu. Sve to vreme, gostujući tim nije uspeo da predstavlja ozbiljnu pretnju. U 44. minutu, gol Sanea je poništen zbog ofsajda.

U drugom poluvremenu, Kingsli Koman je postigao svoj drugi gol na meču u 85. minutu, na asistenciju Lajmera, čime je postavio konačnih 3:0.

U narednom kolu, Bajern će gostovati Majncu, dok će Frajburg dočekati Bohum.