TOTENHEM NOĆI NA PRVOM MESTU! Miki van de Ven prvencem srušio Luton (VIDEO/FOTO)
Slavlje Mikija van de Vena, Foto: EPA/VINCE MIGNOTT

Premijer liga, 8. kolo

"Pevci" su inače igrali kompletno drugo poluvreme sa igračem manje jer je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Iv Bisuma u 45+4. minutu

Objavljeno: 15:44h
Veljko Petrović

Fudbaleri Totenhema pobedili su Luton u gostima sa minimalnih 1:0 u osmom kolu Premijer lige.

Dejan Kuluševski u prvom poluvremenu gađao je lepo dalji ugao gola Tomasa Kaminskog, ali je belgijski golman odličnom reakcijom sačuvao svoju mrežu.

Detalj sa utakmice Lutona i Totenhema
Detalj sa utakmice Lutona i Totenhemafoto: EPA/VINCE MIGNOTT

Domaćin je poveo pogotkom kapitena Toma Lokjera, ali je isti poništen zbog prekšraja u napadu neposredno pre ulaska lopte u mrežu.

Iv Bisuma dobio je crveni karton u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, a prvi put je požuteo u 38. minutu.

Reakcija Iva Bisume posle crvenog kartona
Reakcija Iva Bisume posle crvenog kartonafoto: EPA/INCE MIGNOTT

Miki van de Ven u 52. minutu došao je do prvenca pošto ga je Džejms Medison pronašao u gužvi u malom prostoru.

"Pevci" noće na čelu tabele pošto se Arsenal i Mančester siti sastaju u nedelju u derbiju kola od 17.30.