RIVER UTIŠAO KRCATU BOMBONJERU! VAR poništio Kavanijeve makazice u Superklasiku (VIDEO)
Slavlje fudbalera River plejta, Foto: EPA/JUAN IGNACIO RONCORONI

LIGA KUP ARGENTINE

Izabranici Martina Demikelisa slavili golovima Salomona Rondona i Enca Dijaza

Veljko Petrović

River plejt pobedio je Boku Juniors sa 2:0 u čuvenom Superklasiku na gostujućem terenu u sedmom kolu Liga kupa Argentine.

Salomon Rondon ućutkao je krcatu Bombonjeru u 41. minutu na asistenciju kapitena Enca Pereza.

Sredinom drugog poluvremena Edinson Kavani izazvao je delirijum na stadionu pošto je izjednačio makazicama!

Ipak, usledila je provera VAR-a koja je trajala nekoliko minuta i gol je poništen jer je Urugvajac bio u milimetarskom ofsajdu.

Izabranici Martina Demikelisa pitanje pobednika rešili su u šestom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Enco Dijaz je ubacio loptu u prazan deo mreže pošto se ista odbila od Serhija Romera, golmana Boke.