REALOVA LEKCIJA HITU SEZONE! Tri gola u mreži Đirone (VIDEO)

PRIMERA, 8. KOLO

Madriđani dali dva pogotka za četiri minuta u prvom poluvremenu

Objavljeno: 17:21h
Veljko Petrović

Fudbaleri Real Madrida "očitali" su lekciju hitu sezone i pobedili Đironu u gostima sa 3:0 u osmom kolu Primere.

Hoselu je bio strelac u 17. minutu, a četiri minuta kasnije pogodio je Orelijen Čuameni. Konačan rezultat postavio je Džud Belingem u 71. minutu.

"Kraljevski klub" ostao je sa igračem manje u četvrtom minutu nadoknade vremena pošto je kapiten Naćo dobio crveni karton.

Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović odigrali su ceo meč u remiju bez golova Hetafea i Viljareala čiji je Alehando Baena u 23. minutu dobio crveni karton.

Predrag Rajković i Matija Nastasić odigrali su čitavu utakmicu za Majorku koja je ostala bez trijumfa u 12. minutu nadoknade drugog poluvremena - 2:2.

Alvaro Garsija dao je gol u četvrtom minutu, a izjednačio je Vedat Murići u 44. minutu, dok je preokret usledio preko Antonija Sančeza u 55. minutu.

Radamel Falkao spasao je Rajo sa penala u pomenutom 90+12. minutu!