SITI IZGUBIO U "VUČJOJ JAZBINI!" Istorijska pobeda Lutona, Kristal palas osvojio Old Traford (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbaelera Vulverhemptona, Foto: EPA/ISABEL INFANTES

Premijer liga, 7. kolo

Rutinski trijumfi Arsenala, Njukasla i Vest Hema

Objavljeno: 23:36h
Veljko Petrović

Veliko iznenađenje u sedmom kolu Premijer lige pošto je Vulverhempton pobedio Mančester siti sa 2:1!

"Vukovi" su poveli autogolom Rubena Dijaša u 13. minutu, a izjednačio je Hulijan Alvarez u 58. minutu. Trijumf je u 66. minutu doneo Hi Čan Hvang.

Istorijski trenutak videli smo na Gudisonu jer je Luton upisao prvo slavlje u istoriji Premijer lige savladavši Everton sa 2:1.

Strelci su bili Tom Loker u 24. i Karlton Moris u 31. minutu, a na drugoj strani Dominik Kalvert Luin 10 minuta kasnije.

Kristal palas osvojio je Old Traford jer je Mančester junajted srušio Joakim Andersen u 25. minutu.

Arsenal je na gostovanju bio bolji od Bornmuta sa 4:0 golovima Bukaja Sake u 17. i Martina Odegarda u 44. minutu iz penala.

Sa 11 metara radovao se i Kai Haverc u 53. minutu, a konačan rezultat postavio je Benjamin Vajt u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Njukasl je rutinski pobedio Barnli 2:0 golovima Migela Almirona u 14. i Aleksandera Isaka u 76. minutu iz penala.

Isti rezultat videli smo u Londonu gde je Vest Hem lako izašao na kraj sa Šefild junajtedom preko Džeroda Bovena u 24. i Tomasa Součeka u 37. minutu.