Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: FK Crvena zvezda

važno!

Rival crveno-belih lako poklekao

Objavljeno: 22:55h

Dobre vesti za Crvenu zvezdu stižu iz Švajcarske!

Fudbaleri Jang Bojsa poraženi su kao gosti od Sent Galena rezultatom 2:1 u meču sedmog kola švajcarskog prvenstva, što im je prvi poraz ove sezone.

Do meča sa Zvezdom u Beogradu, tim iz Berna odigraće za vikend utakmicu i sa Grashopersom, takođe u gostima.

Bio je ovo prvi poraz Jang Bojsa ove sezone u domaćim okvirima.

Fudbaleri Jang Bojsa
Fudbaleri Jang Bojsafoto: EPA/ANTHONY ANEX

Poveo je šampion Švajcarske u 69. minutu preko Elia, ali se u nastavku sve promenilo.

U roku od tri minuta su primili dva gola, a strelci su bili Fabian Šubert u 71. minutu i Mihailo Stevanović u 75.

Jang Bojs sa utakmicom manje zauzima treće mesto na tabeli, ispred su Cirih i Sent Galen.

Do meča sa Zvezdom u Beogradu koji se igra 4. oktobra, tim iz Berna odigraće za vikend utakmicu i sa Grashopersom, takođe u gostima.

00:35

Hibridni teren i novi mediko blok na Marakani: Crvena zvezda u novu sezonu ulazi spremna za sva iskušenja