SRPKINJE DEMOLIRALE GRKINJE: Druga pobeda "orlica" u Ligi nacija - Ivanović i Damnjanović BRILJIRALE
Fudbalerke Srbije, Foto: Starsport

bravo, devojke

Srpkinje maksimalne u novoformiranom takmičenju

Objavljeno: 21:13h

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije ubedljivo je savladala selekciju Grčke sa 4:0 u meču drugog kola B divizije grupe 3 Lige nacija.

Prethodno su "orlice" slavile protiv Ukrajine sa 2:1, a sada se nalaze na prvom mestu u grupi.

Odlično su počele srpske fudbalerke i već nakon prvog poluvremena vodile sa 3:0.

Slavlje Srpkinja
Slavlje Srpkinjafoto: Starsport

Vodeći gol postigla je Miljana Ivanović u 17. minutu, u 32. minutu već je bilo 2:0, a ovog puta je pogodila Jovana Damnjanović posle odbitka.

Nastavile su Damnjanovićeva i Ivanovićeva sa sjajnom partijom, pa je Miljana još jednom pogodila do poluvremena za 3:0.

Srbija - Grčka
Srbija - Grčkafoto: Starsport

U 53. minutu novi pogodak Jovane Damnjanović posle sjajnog pasa Jelene Čanković, što je ispostavilo se bio konačan rezultat 4:0.

Srbija sada deli prvo mesto u grupi sa Poljskom, obe selekcije imaju po dve pobede.