BIVŠI KAPITEN PARTIZANA NAPRAVIO TEŽAK KIKS: Ali tek onda je usledila prava BRUKA... (VIDEO)
Činil ose da je nemoguće da promaši..., Foto: Printscreen/Youtube/Arena Sport TV

kako?!

Na kraju, goleada - šest pogodaka i nerešen rezultat

Rostov i CSKA Moskva su u ruskoj Premijer ligi odigrali odličan meč, vrlo efikasan. Na kraju je viđeno šest golova i remi - 3:3 (2:1), ali gosti bi možda doživeli potop da se nije desio promašaj kakav se retko viđa.

Rostov je već posle 12 minuta vodio 2:0 i fudbaleri CSKA su bili vidno uzdrmani. To se najbolje videlo kada je Saša Zdjelar vratio loptu ka golmanu tako loše da je zapravo uposlio krilo domaćih, Horena Bajramjana.

Jermenin je lepo zaobišao golmana CSKA driblingom u stranu, ali onda je je neshvatljivo promašio prazan gol!

Ćušnuo je loptu nogom, ali je ona prošla pored suprotne stative, na zaprepašćenje svih u Rostov areni, naročito njegovog trenera Valerija Karpina, ali i na veliko olakšanje bivšeg kapitena Partizana.

CSKA je ubrzo smanjio na 2:1 pogotkom Kelvena na asistenciju Milana Gajića i na pauzu se otišlo tim rezultatom.

Golenkov je u 50. minutu vratio dva gola prednosti Rostovu, ali se Moskovljani nisu predavali i golovima Čalova i Fajzulajeva izborili su remi.

Posle devet kola CSKA ima 13 bodova, a Rostov devet, dok je lider Krasnodar sa 21 bodom.