POGODIO POSLE SKORO DVE GODINE: Nekadašnji igrač Partizana FANTASTIČNIM GOLOM doneo tri boda svom timu! (VIDEO)
Filip Stevanović sa igračima svog tima proslavlja pogodak, Foto: ANP / ddp USA / Profimedia

KONAČNO

Talentovani ofanzivni fudbaler iz Arilja je krajem avgusta iz Mančester Sitija došao na pozajmicu u holandski tim

Objavljeno: 00:38h

Fudbaleri RKC Valvajka minimalnim rezultatom pobedili su ekipu Tventea u šestom kolu prvenstva Holandije, a junak domaćeg tima bio je Filip Stevanović.

Neka dašnji igrač Partizana i velika nada srpskog fudbala u strelce se upisala u 89. minutu, a to je 20-godišnjaku bio prvi pogodak još od 21. novembra 2021. godine kada je bio strelac u pobedi njegovog tadašnjeg kluba Herenvena protiv Viljema 2:1.

Ušao je u igru u 72. minutu umesto Zakarije Bakalija, nekada velike nade holandskog fudbala, i minut pre kraja postigao evrogol vredan nove pobede, druge vezane, nanevši tako Tventeu prvi poraz od starta šampionata.

Sačekao je loptu ubačenu sa desnog boka i volej udarcem slabijom nogom zakucao je pod prečku gostujućeg gola.

Talentovani ofanzivni fudbaler iz Arilja je krajem avgusta iz Mančester sitija došao na pozajmicu u Valvajk nakon što je prošle sezone za portugalsku Santa Klaru upisao samo sedam mečeva.

Prethodno je u sezoni 2021/22 za Herenven zabeležio 21 meč uz jedan postignut gol.