ARSENAL MUNJEVITO SRUŠIO HOLANĐANE, BAJERN BOLJI U DERBIJU: Napoli do pobede u produžecima! (FOTO)

Objavljeno: 23:15h

Odigrani su mečevi prvog kola Lige šampiona u grupama A,B,C I D.

Pobede u mečevima koji su igrani od 21 čas zabeležili su - Arsenal, Bajern, Napoli i Salzburg, dok su Sevilja i Lens remizirali.

Isti ishod bio je i na meču Intera i Real Sosijedada.

Najubedljivi je bio vicešampion Engleske koji je demolirao PSV sa 4:0, a na poluvremenu je već bilo 3:0, a u strelce su se upisali Saka, Žesus i Trosar. U drugom poluvremenu je gol za "Tobdžije" postigao Martin Odegard.

FK Arsenal

U derbiju dana Bajern Minhen je savladao Mančester junajted rezultatom 4:3. Golove za tim iz Minhena postigli su Gnabri, Kejn, Tel i Sane, dok su kod Junajteda pogađali Hojlund i Kazemiro koji je postigao dva gola.

Hari Kejn

Inter je gubio čitav meč, ali je i bio bolji rival od Sosijedada , a golom Martineza uspeo je da izvuče bod na gostovanju u Španiji. Gol za domaćina postigao je Bruno Mendez - 1:1

Sevilja i Lens su na samom startu meča postigli golove, a rezultat se nije menjao do kraja meča. Strelci su bili Okampos i Fulgini - 1:1

Benfika je u svom meču već u 13.minutu ostala bez igrača pošto je Silva zaradio crveni karton, a to su iskoristili Simić i Glouk i doneli pobedu Salzburgu - 2:0.

Napoli je vodio čitav meč u Portugalu, a onda je Braga iznenadila i došla do gola u samoj završnici preko Bruma. Ipak nespretnim autogolom Niatakea Napolije došao do trijumfa - 2:1.