ZVEZDA "SKUPO PRODALA KOŽU!" Crveno-beli se nisu obrukali protiv Sitija (FOTO/VIDEO)
Detalj sa utakmice Mančester sitija i Crvene zvezde, Foto: EPA/Adam Vaughan

Objavljeno: 00:56h
Završeno
22:52h

Crvena zvezda "skupo prodala kožu" na stadionu Etihad i nije se obrukala!

Vodili su crveno-beli na poluvremenu protiv Mančester sitija, ali je prvak Evrope preokrenuo već posle 15 minuta igre.

1 / 14 Foto: FK Crvena zvezda

Na kraju, u prvom kolu G grupe Lige šampiona, pobeda "građana" od 3:1.

Beograđani su došli do gola posle kontre u 45. minutu, usledila je VAR provera i potvrda velikog slavlja na klupi šampiona Srbije.

Slavlje Osmana Bukarija
Slavlje Osmana Bukarijafoto: EPA/ADAM VAUGHAN

Čovek odluke bio je Hulijan Alvarez pogocima u 47. i 60. minutu, dok je tri boda potvrdio Rodri u 73. minutu.

Slavlje fudbalera Mančester sitija
Slavlje fudbalera Mančester sitijafoto: EPA/ADAM VAUGHAN

U narednom kolu Crvena zvezda 4. oktobra dočekuje Jang bojs od 21.00, a u istom terminu Mančester siti gostuje Lajpcigu.

00:13

Delije grme na Etihadu

Izmena: 00:55h
22:52h

90+4. minut - Mančester siti posle preokreta pobedio je Crvenu zvezdu sa 3:1 u prvom kolu G grupe Lige šampiona.

Izmena: 00:56h
22:45h

88. minut - Solidan napad Krasoa i Kangve, centaršut na peterac, ali odbrana domaćina dobro postavljena.

22:41h

82. minut - Žuti karton za Stamenića.

Degenek i Kangva zamenili su Bukarija i In-beoma Hvanga.

Detalj sa utakmice Mančester sitija i Crvene zvezde
Detalj sa utakmice Mančester sitija i Crvene zvezdefoto: Ian Stephen/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia

Kod Sitija, Ruben Dijaš, Rodri i Fil Foden ustupili su mesta Riku Luisu, Kalvinu Filipsu i Oskaru Bobu.

22:37h

75. minut - Vladimir Lučić zamenio je Stefana Mitrovića.

22:32h

73. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Siti vodi 3:1, strelac je Rodri!

Španac je kroz šumu nogu našao put i uz samu stativu pogodio mrežu.

Izmena: 22:49h
22:30h

69. minut - Dupli pas Dokua i Alvareza, udarac Belgijanca i nova odbrana nogom Omrija Glazera.

Detalj sa utakmice Mančester sitija i Crvene zvezdefoto: Andrew Yates / Zuma Press / Profimedia
Izmena: 22:39h
22:27h

67. minut - Ivanić je šutirao pored gola, a sada ustupa mesto Olajinki, dok će Kraso zameniti Endiajea.

22:25h

65. minut - Odbrana nogom Glazera posle šuta glavom Holanda.

22:24h

62. minut - Hvan je šutirao sa 16 metara pravo u Edersona.

Detalj sa utakmice Mančester sitija i Crvene zvezdefoto: Conor Molloy / Zuma Press / Profimedia
22:19h

60. minut - GOL! Promašio je loptu Glazer prilikom boksovanja i Siti dolazi do preokreta. Drugi gol Hulijana Alvareza, sada iz slobodnog udarca.

22:18h

58. minut - Manuel Akandži zamenio je Serhija Gomeza.

22:17h

57. minut - Odbranio je Glazer udarac Alvareza, ali je pogrešio, kratko odbio loptu do Holanda, a potom i Norvežanina sprečio da da gol.

Erling Holand na utakmici protiv Crvene zvezde
Erling Holand na utakmici protiv Crvene zvezdefoto: EPA/ADAM VAUGHAN

Minut ranije žuti karton dobio je Ruben Dijaš.

22:12h

53. minut - Dao je gol Voker, ali sviran je ofsajd posle gledanja VAR-a.

22:06h

47. minut - GOL! Holand za Alvareza, nije stigao Glazer do lopte i izjednačenje Mančester sitija.