RADONJIĆEV ŠOU! Nemanja već nadmašio prethodnu sezonu (VIDEO/FOTA)
Nemanja Radonjić slavi drugi gol, Foto: EPA/MASSIMO PICA

SERIJA A , 4. KOLO

Reprezentativac Srbije bio je dvostruki strelac, došao je čak i do het-trik, ali mu je pogodak poništen zbog ofsajda

Fudbaleri Torina pobedili su Salernitanu sa 3:0 u četvrtom kolu Serije A, a zablistao je Nemanja Radonjić.

Reprezentativac Srbije bio je dvostruki strelac, došao je čak i do het-trika, ali mu je pogodak poništen zbog ofsajda.

Krilni napadač bio je precizan u 41. i 50. minutu, dok se prethodno radovao Alesandro Buonđorno u 15. minutu.

Nišlija je izašao u 78. minutu, a sa ovom partijom nadmašio je prošlosezonski učinak od dva gola u Seriji A pošto ih već sada ima tri.

Vanja Milinković-Savić odigrao je ceo meč i imao četiri odbrane, dok Ivan Ilić nije bio u protokolu zbog povrede.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU