MOŽE LI PARTIZAN DO PREOKRETA? Novajlija smanjio zaostatak protiv Radnika, Saldanja izjednačio! (VIDEO)
Partizan - Radnik, Foto: Starsport©

bum

Igor Duljaj napravio dobar potez na startu drugog poluvremena

Objavljeno: 21:30h

Fudbaleri Partizana su smanjili na 2:1 protiv Radnika iz Surdulice u 61. minutu meča.

Strelac je bio Gajas Zahid koji je ušao u drugom poluvremenu, i nije mu trebalo mnogo vremena da zatrese mrežu rivala.

Ovo je prvi gol Zahida u dresu Partizana, a asistenciju je upisao Nikolić koji je prethodno promašio "zicer".

U 80. minutu crno-beli stižu do izjednačenja. Saldanja je oboren, a sudija je pokazao na belu tačku.

Brazilac je potom i preuzeo odgovornost i doneo 2:2 na 10 minuta pre kraja regularnog dela meča.