LIVERPUL "RAZNEO" VULVSE U DRUGOM POLUVREMENU: Nije dobro počelo, ali se sjajno završilo
Fudbaleri Liverpula, Foto: David Blunsden / Actionplus / Profimedia

5. kolo premijer lige

Liverpul nije dozvolio iznenađenje

Objavljeno: 15:52h

Fudbaleri Liverpula su savladali Vulverhempton sa 3:1 u gostima, u okviru 5. kola engleske Premijer lige.

Domaći su poveli u ranoj fazi meča preko Hvanga He Čana, pa je u 7. minutu već bilo 1:0 za domaće, ali je u drugom poluvremenu usledio žestok odgovor "Redsa".

Najpre je Kodi Gakpo izjednačio u 55. minutu, da bi vođstvo "crvenima" doneo Endru Robertson u 85. minutu.

Tačku na ovaj meč stavio je Ugo Bueno autogolom u 91. minutu.

Asistent kod prva dva pogotka Liverpula bio je Mohamed Salah.

Liverpul je upisao četvrtu pobedu od početka sezone i trenutno je prvi na tabeli sa 12 bodova, dok su Vulvsi na 15. poziciji sa tri osvojena boda.

Fudbaleri Vulverhemptona će u narednom kolu gostovati Lutonu, dok će Liverpul dočekati Vest Hem.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!