Večeras se slavi u celom Madridu! Ronaldo je pokazao zašto je najbolji, Atletiku poklonjena pobeda! (VIDEO)

liga šampiona, 1/4 finala

Objavljeno: 22:50h

Fudbaleri Atletika i Reala ubeležili su pobede na prvim utakmicama četvrtine finala Lige šampiona!

"Kraljevski" klub je u jednoj dinamičnoj utakmici savladao Bajern na "Alijanc areni" sa 2:1, iako je gubio sa 1:0 od 25. minuta kada je pogodio Arturo Vidal, koji je pred sam kraj prvog poluvremena promašio penal i propustio priliku da dokusuri "Kraljevski klub".

U nastavku je usledila furiozna partija Kristijana Ronalda koji je pogodio mrežu Manuela Nojera dva puta, ali i iznudio crveni karton za Havija Martineza.

Velika prednost pred revanš...

Atletiko je odigrao dobar meč protiv Lestera - igrali su lepršavo i brzo, ali do pobede su došli posle kontroverzne odluke Jonasa Eriksona da dosudi penal posle prekršaja nad Antoanom Grizmanom van kaznenog prostora.

Francuz je i sam realizovao najstrožu kaznu i u 28. minutu postavio konačnih 1:0.

Sva dešavanja pre, tokom i posle mečeva pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!