HLADAN TUŠ ZA SRBIJU: Mađari preokrenuli za 2 minuta! (VIDEO)
Srbija - Mađarska, Foto: Starsport

ŠOK

Katastrofa olova

Objavljeno: 21:51h

Fudbalska reprezentacija Mađarske stiže do preokreta protiv Srbije za samo 2 minuta!

Srbija povela posle autogola u 10. minutu, ali sve se okrenulo u drugom delu prvog poluvremena.

Mađari prvo stižu do izjednačenja u 34. minutu, preko Barnabasa Varge. Probio je Roland Šalaj i oprobao udarac. Odbranio je Vanja Milinkoivć-Savić, ali se lopta opet odbila do Šalaja koji u padu proigrava Vargu, a ovaj smešta loptu u nebranjenu mrežu.

Nepuna dva minuta kasnije gosti stižu do preokreta, a ovog puta strelac je Vili Orban.

Štoper gostujuće ekipe je ostao sam na drugoj stativi i nije imao nikakvih problema da donese svojoj ekipi prednost.

Nisu uspeli naši da se oporave posle ova dva gola, pa se na poluvreme otišlo sa 1:2 za goste.