Ko ne plati na mostu, plati na Ćupriji: Stara Dama zavela Barselonu u tri koraka! (VIDEO)

liga šampiona, 1/4 finala

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!
Objavljeno: 22:40h

Fudbaleri Juventusa uspeli su ubedlljivo savladaju Barselonu na svom terenu rezultatom 3:0 u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona!

Sjajan meč su odigrali Bjankoneri, na obe strane terena - Dibala je bio inspirisan u napada, a odbrana je delovala veoma sigurno, pa kada bi brzonogi tehničari iz Katalonije probili bedem, tu je bio Đanluiđi Bufon da rasprši sve njihove nade.

Već od samog početka bilo je jasno ko je bolji rival. Pomenuti Dibala je do 22. minuta već postigao dva pogotka, a do kraja poluvremena rezultat je mogao biti i ubedljiviji, ali Iguain i Pjanić nisu imali dovoljno koncentracije.

U nastavku je Barsa zaigrala znatno bolje, stvarala prilike, ali to nije bilo dovoljno.

Đorđo Kijelini je pogodio posle kornera za 3:0, a šampion Italije je do kraja uspeo da sačuva veliku prednost.

Podsetimo se i da je duel Borusije i Monaka otkazan zbog bombaškog napada na autobus nemačke ekipe!