PARTIZAN IZBEGAO NOVU BRUKU ZA 5 MINUTA: IMT vodio 2:0, a onda je usledila LUDNICA
IMT - Partizan, Foto: Starsport©

6. kolo superlige srbije

Dramatičan meč na "Krovu"

Objavljeno: 22:26h

Fudbaleri Partizana su umalo izbegli novu bruku nakon ispadanja iz evropskih takmičenja, pošto su savladali ekipu IMT-a sa 3:2 na stadionu Voždovca, u okviru 6. kola Superlige Srbije.

Nije više novost da crno-beli prirede neprijatno iznenađenje svojim navijačima, ali ovog vikenda su uspeli da nadoknade 2:0.

Novajlija u Superligi je vodio sa 2:1 sve do 90. minuta kada je usledio veliki preokret crno-belih.

Prvo je Natho pogodio sa penala za 2:2, a potom je Nikolić doneo velika 3 boda timu iz Humske.

IMT-Partizan
IMT-Partizanfoto: Starsport©

IMT je poveo već u 5. minutu golom Nikole Vukića koji je lako došao do pogotka posle odbitka.

Na startu drugog poluvremena smo videli novi šok za crno-bele, kada je Kodžić sjajno reagovao posle centaršuta Radočaja i povisio na 2:0.

Saldanja je u 70. minutu najavio preokret, ali se na njega čekalo do nadoknade vremena.

Na isteku 90. minuta igre oboren je Belić na ulasku u kazneni prostor, Glišić je neoprezno reagovao i sudija pokazuje na "belu tačku".

Natho je bio neumoljiv za 2:2, da bi potom Nemanja Nikolić pogodio u 95. minutu za veliki preokret crno-belih.