TUGA, ČEMER I JAD U HUMSKOJ: Partizan završio sezonu u Evropi!

revanš

Objavljeno: 11:29h
Završeno
22:49h

Fudbaleri Partizana poraženi su revanšu plej ofa za plasman u Ligu konferencija rezultatom 1:0.

Danski predstavnik je došao u Beograd sa pet golova prednosti i bilo je očekivano da će obezbediti plasman u grupnu fazu takmičenja, ali se očekivalo da crno beli pruže bar neki otpor i poprave sliku od pre sedam dana.

Ipak, nisu se fudbaleri Noršelenda opustili već su čitavo prvo poluvreme diktirali tempo i delovalo je da mogu da postignu nekoliko golova, ali nisu bili dovoljno precizni sve do trenutka kada je Osman pogodio za 1:0.

FK Partizan, FK Noršelend, Fudbal

Sa tim rezutatom se otišlo na poluvreme, a u nastavku igre su Danci spustili gas i dozvolili neke šuteve crno belima, ali ni jedan od njih nije bio preterano opasan.

U samoj završnici meča je Nemanja Nikolić nakon samo deset minuta na terenu zaradio crveni karton zbog udaranja protivničkog fudbalera i time stavio pečat na Partizanovu sezonu u Evropi.

Izmena: 11:29h
22:49h

90. minut - Kraj meča u Humskoj.

22:39h

82. minut - Nikolić zaradio je drugi žuti karton i isključen je iz igre. Nikolić je u igru ušao pre samo deset minuta.

22:37h

80. minut - Korner za Partizan nakon šuta Belića.

22:33h

75. minut - Žuti karton za Nikolića.

22:30h

73. minut - Najbolja prilika za Partizan posle šuta Kalulua.

22:25h

67. minut - Svenson napušta igru, a umesto njega je na terenu, a na terenu je Sertdemir.

22:19h

62. minut - Kalulu je šutirao iz velike udaljenosti, ali je bio neprecizan.

22:15h

55. minut - Miran period igre.u Humskoj.

22:02h

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Igru su napustili Mening i Natho, a u igri su Trifunović i Zahid.

21:46h

45. minut - Poluvreme u Humskoj, Noršelend vodi protiv Partizana 1:0.

21:45h

45. minut - Period igre koji pripada Partizanu. Došlo je do gužve u šesnaestercu Noršelenda, Natho je šutirao, ali lopta završava u rukama Hansena!

21:42h

43. minut - Saldanja šutira pored gola

21:40h

42. minut - Prilika za Partizan! Hansen je loše reagovao posle centaršuta i spustio loptu na nogu Svetozara Markovića, ali je njegov šut blokiran.

21:34h

35. minut - Nova ogrmna prilika za Noršelend! Izbio je Nigren sam pred Jovanovića, ali golman crno belih spašava tim!