Strašan duel Čukaričkog i Zvezde!

dobra utakmica

Sjajna predstava dve ekipe u Ligi B timova

U odloženoj utakmici 2. kola Lige "B" timova, Crvena zvezda je pobedila Čukarički sa 3:2 (1:1), golom Vanje Vučićevića u završnici susreta.

Čukarički je već nakon osam minuta poveo pogotkom Staniše Mandića i bio bolji i konkretniji rival tokom prvog poluvremena.

Ipak, na pauzu je otišao bez prednosti, zahvaljujući kapitenu crveno-belih Nenadu Milijašu. On je u 28. minutu jednu od retkih prilika Zvezde iskoristio da poravna rezultat.

U nastavku, uvođenje u igru Vanje Vučićevića pokazao se kao pravi potez Crvene zvezde. Napadač je prvo bio asistent kod gola Orlandića u 60. minutu, a nakon što je Čukarički izjednačio preko Radonjića u 80, Vučićević je u 86. bio strelac pobedonosnog gola crveno belih.

Crvena zvezda - Čukarički 3:2 (1:1)

(Milijaš 28, Orlandić 60, Vučićević 86 - Mandić 8, Radonjić 80)