NAPOLIJEVA ŠAMPIONSKA RUTINA! Đenova srušila Lacio u Rimu (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Napolija, Foto: EPA/ CESARE ABBATE

SERIJA A, 2. KOLO

Golovi Viktora Osimena, kapitena Đovanija Di Lorenca i Matea Retegija

Fudbaleri Napolija pobedili su Sasuolo 2:0 na stadionu "Dijego Armando Maradona" u drugom kolu Serije A.

Aktuelni šampion Italije slavio je golovima Viktora Osimena u 16. iz penala i kapitena Đovanija Di Lorenca u 64. minutu.

Za "azure" sve je bilo lakše kada je direktan crveni karton u redovima gostiju dobio Maksim Lopez u 51. minutu.

Mogli su izabranici Rudija Garsije ranije da potvrde trijumf, ali je Đakomo Raspadori u 60. minutu promašio penal.

Đenova, povratnik u elitni rang savladala je Lacio u Rimu golom Matea Retegija u 16. minutu.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU