ŠOK NA KROVU TRŽNOG CENTRA: Voždovac RAZBIJA Zvezdu!

Fudbaleri Voždovca i Crvene zvezde trenutno se sastaju u okviru 5. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli iza sebe imaju četiri uvodna trijumfa, ali se sada nalaze pred debaklom.

Naime, Zvezda gubi od Voždovca rezultatom 3:1.

Prvi gol postigao je Borisav Burmaz koji je iskoristio kiks Miloša Degeneka.

Lopta je brzo došla do njega nakon greške defanzivca srpskog šampiona, a potom je Burmaz poslao pravu bombu i savladao nemoćnog Omrija Glazera.

Novi šok za goste usledio je u 44. minutu kada je na 2:0 povisio Mihajlo Nešković.

U drugom poluvremenu novi hladan tuš za goste i treći gol u mreži Glazera, strelac je u 61. minutu meča bio rezervista Danilo Teodorović, koji je šest minuta ranije zamenio strelca vodećeg gola.

Crveno-bele je u život vratio rezervista Milan Rodić.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU