DOMINACIJA: Ronaldo dao tri, Mane dva komada, Al Nasr bez milosti!
Kristijano Ronaldo u zagrljaju sa Sadiom Maneom i Abdulrahmanom Garebom, Foto: Ali Al-HAJI / AFP / Profimedia

rapsodija

Kristijano Ronaldo i Sadio Mane iskalili bes nad nedoraslim rivalom

Fudbaler Al Nasra ubedljivo su savladali Al Fateh u Al Hasi rezultatom 5:0 (2:0) u 3. kolu šampionata Saudijske Arabije.

Tako je posle uvodna dva kola u kojima je doživeo dva poraza, Al Nasr upisao prve bodove u novoj sezoni.

Meč je obeležio Kristijano Ronaldo, koji je postigao dva gola i upisao asistenciju za, takođe dvostrukog strelca, Sadija Manea.

Senegalac je u 27. minutu efektno "bocnuo" loptu pored golmana, a nakon dodavanja Ronalda.

Potom se i Portugalac prvi put upisao u strelce u 38. minutu, kada je glavom zatresao mrežu Al Fateha.

Svoj drugi gol dao je u 55. minutu, ovog puta pogodivši praznu mrežu za 3:0, a Sadio Mane je svoj drugi gol dao u 81. minutu, još jednim golom glavom.

Duboko u nadoknadi, Kristijano Ronaldo je došao do het-trika, jer je još jednom pogodio praznu mrežu posle dodavanja Bušala za "petardu".

Al Fateh je ostao na četiri osvojena boda, dok je Al Nasr stigao do prva tri u šampionatu.